אודות:

פתחנו את החנות "לביא" בשנת 1997 עם הקמת העיר מודיעין במטרה להביא לעיר אופנה איכותית, עדכנית ומרעננת לילדים ונוער. ייחודנו הוא בשילוב הנעלה, הלבשה ותלבושת אחידה תחת קורת גג אחת במטרה לחסוך ללקוחותינו הרבה זמן וכסף. ההתמקדות בילדים ונוער מאפשרת לנו להציע מגוון גדול של מוצרים ומחירים העונים על צורכי הלקוחות. אנו שמים דגש על מתן שירות המותאם לילדים - יחס אישי, סבלנות, חיוך והרבה אהבה. קבלת עובדים והדרכתם מושתתת על זיקה לילדים.

הנעלה:

התאמת הנעל לכף רגלו של הילד הינה הדבר החשוב ביותר בנעלי ילדים. המוכרים בחנות הוכשרו למתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, אנו בוחרים בקפידה כל דגם הנמכר בחנות בשים לב לנוחות, העמידות והעיצוב למתן מענה מושלם גם לילד וגם להורה. בין המותגים שלנו תמצאו את המובילים בנעלי ילדים בארץ ובעולם:papaya, nimrod, elefanten ,DIADORA ו- KEDS.


הלבשה:

בחנות מגוון רחב של בגדי יום- יום ("BASIC") הנותנים מענה שלם לצורכי הלקוחות בבגדים שימושיים, איכותיים ובמחיר מינימאלי. אנו נוהגים לקבוע מבצעים לאורך כל השנה (ולא רק בסופי עונה) תוך שמירה על איכות הבד, נעימות המגע והעיצוב. בין המותגים שלנו תמצאו את: KIWI, FILA, TAM-TAM וכל הדמויות האהובות. בגדי ה: BASIC"" משתלבים עם החולצות בי"ס ונותנים פתרון כולל לתלבושת האחידה.


חולצות בי"ס:

אנו מובילים את תחום התלבושת האחידה באיכות החולצות והסמלים ובמגוון הגדול ביותר של דגמים הבלעדיים רק לנו. אנו מדפיסים סמלים של כל בתי הספר במודיעין והסביבה. ייחודנו בתחום הוא ביצור חולצות מיוחדות – אמריקאיות וזוהרות, וכן חולצות המותאמות לדרישות בתי הספר הדתיים בעיר – שרוול מרפק ושרוול3/4. אנו עובדים עם חברת: "סנס טקסטיל בע"מ" האיכותית ביותר בחולצות בי"ס.


תרומה לקהילה:

מדי שנה, בחודש אוגוסט, אנו מבצעים איסוף של חולצות בי"ס שאינן בשימוש ודואגים להעבירן למשפחות נזקקות בשיתוף בית חב"ד במודיעין. בכל שנה מגיעים מאות לקוחות ותורמים כמויות גדולות של חולצות. תרומה זו הפכה למסורת וכל ציבור הילדים וההורים במודיעין מוזמן לקחת בה חלק.

 

 
למי מותר שמלות לבי''ס
טבלת מידות
חולצות בי''ס - איך מזמינים ?
חולצות בי''ס - הגבלות
חולצות בי"ס - תקנון
 
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר | אודות | חולצות בי"ס - תקנון